Input string was not in a correct format. بازار بزرگ نیازمندیهای ایران
 
 
 
 
درج آگهی رایگان
آگهي ويژه
   
 
   درباره عضويت در محک بيشتر بدانيد بخش عضويت زير مجموعه جلب مشارکت هاي مردمي و يکي از بخشهاي مهم در تأمين عايدات مؤسسه محسوب مي شود که با جذب و نگهداري اعضاء با سرعت در مسير گسترش کيفي و کمي حرکت مي نمايد. در بخش عضويت افراد مبالغي را به صورت ماهيانه، منظم و مستمر پرداخت مي کنند تا پاسخي به يکي از دغدغه هاي محک که ايجاد عايدات پايدار جهت استمرار و افزايش سطح سرويس دهي فعلي به کودکان تحت پوشش است، داده باشند. انواع عضويت عضويت حقيقي ياوران با پرداخت حداقل ماهيانه 10.000 ريال به خانواده بزرگ محک مي پيوندند و ما را در تامين نيازهاي ضروري و روزمره موسسه محک ياري مي نمايند. هزينه يک دوره شيمي درماني هر کودک به صورت آزاد بين 30 تا 40 هزار تومان است که با عضو شدن حداقل 3 نفر و پرداخت منظم حق عضويت (حداقل 120.000 ريال سالانه) اين هزينه تامين مي شود. عضويت گروهي پرسنل بخش عضويت آمادگي خود را جهت جذب اعضاي جديد در شرکت ها و سازمان اعلام مي دارند. در اين روش پس از برگزاري جلسه معارفه توسط نماينده محک، پرسنل شرکت يا سازمان فرم عضويت را تکميل و مبلغ حق عضويت تعهد شده، ماهيانه از حقوق نيکوکاران کسر و به حساب محک واريز مي شود. سازمانها و شرکتها و نهادها نيز مي توانند به عنوان اشخاص حقوقي با پراخت ماهيانه حداقل 500.000 ريال به جمع ياوران محک وارد شده و به مسئوليت اجتماعي خود جامه عمل بپوشانند. طرح جديد عضو گيري عضو گيري زنجيره اي در محک راهي است براي معرفي حاميان جديد توسط ياوران قديمي که عضو خانواده محک هستند. تمام ياوران مي توانند ضمن معرفي مؤسسه و روش هاي عضويت به دوستان، آشنايان و همکاران خود، محک را در جهت گسترش تعداد اعضاء ياري نمايند. عضويت گروهي و عضويت زنجيره اي با توجه به پتانسيل بسيار بالايي که جهت گسترش تعداد اعضاء دارد از برنامه هاي اصلي بخش عضويت در سال 88 مي باشد که جهت اجراي آن به کمک شما ياوران هميشگي محک نيازمنديم. شما ياوران گرامي مي توانيد با دريافت فرم عضويت ( نسخه pdf ، نسخه word ) ، تکميل و ارسال آن به شماره فاکس 22445454 و يا ارسال فرم تکميل شده به آدرس پست الکترونيک membership@mahakcharity.org و يا با تکميل فرم مشارکت بصورت آنلاين جهت برقراري تماس از طرف پرسنل محک و تکميل مراحل عضويت به جمع اعضاي محک بپيونديد.
 
 
قدرتمند ترین مرکز فروش هاست و دامین در ایران با خدمات طلایی جهت مشتریان تحویل به روز اعطای نمایندگی فعال
 
 
با سلام به شما باز دید کننده محترم چنانچه قصد تبادل لینک دارید کافی است ابتدا سایت ما را در سایت خودتان بصورت زیر لینک دهید نام لینک بازار بزرگ نیازمندیهای ایران مقصد لینک www.badkonak.biz سپس در بخش تماس باما نام سایت خودتان را قرار دهید تا سایت شما در کمتر از 24 ساعت لینک شود. لازم به یاداوری است سایت بادکنک دارای روبات های هوشمند است هر هفته لینک ها چک می شوند ، در صورتی که لینک ما در سایت شما نباشد مجبور به حذف لینک شما خواهیم بود با تشکر
 
 
 
مطالب جالب
 
ارتباط زنده با حرم امامان(7)
تبادل لینک(25)
خریدبلیت قطار(1)
خریدبلیت هواپیما(1)
مشاوره تلفنی(1)
ترافیک زنده تهران(1)
رزرو اینترنتی هتل(1)
اینترنت بانک(1)
پرداخت اینترنتی قبوض(1)
نرخ روز ارزطلا نقره(2)
شارژاینترنتی موبایل(1)
آخرین اطلاعات بورس(4)
مناقصه و مزایده کشور(1)
سایت خوانندگان ایران(10)
سایت هنرپیشگان(1)
سایت مراجع تقلید(1)
سایت ادارات دولتی(0)
سایت های سرگرمی(11)
سایت های دولتی(12)
سایت دانشگاه ها(21)
سایت برای بانوان(0)
سایت روزنامه ها(13)
سایت خبرگزاری ها(13)
سایت های موبایل(0)
سایت های ورزشی(12)
سایت های پزشکی(17)
دریافت آنلاین کد پستی(1)
سایت های کودکان(0)
ثبت نام تلفن ثابت(1)
شبکه های صدا سیما(1)
سایت اتومبیل ها(1)
 
 
    قوانین سایت 
    قوانین زیر بر سایت حاکم می باشد . کلیه اعضاء سایت قبل از عضویت باید آن را بپذیرند و در طول مدت استفاده از سایت موظف به رعایت آن می باشند . مدیریت سایت مجاز است در صورت مشاهده هر گونه تخلف بر حسب توافق انجام شده در بخش توافق انجام شده در بخش  توافقنامه سایت  نسبت به برخورد با تخلف اقدام نماید .

قوانین سایت :
1- سایت  در داخل کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند لذا تابع کلیه قوانین حاکم بر کشور می باشد . بنا بر این موارد زیر برای اعضاء هنگام استفاده از سایت ممنوع است : 
  • درج هرگونه مطلب که به قوانین شرعی و عرفی ایران مغایرت داشته باشد .
  • هرگونه توهین به ادیان آسمانی ، انبیاء الهی ، معصومین و سایر مقدسات .
  • توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی .
  • نشر اکاذیب
  • انجام فعالیت های اقتصادی غیر قانونی از قبیل تجارت هرمی
  • استفاده از اسامی مجعول ، اسامی سایر شرکت ها و موسسات بدون کسب اجازه از آنها
  • زیر سوال بردن خدمات سایرین برای تبلیغ کار خدمات خود

2- اعضاء موظف به داشتن نسخه پشتیبان (Back Up) از اطلاعاتی که روی سایت قرار می دهند هستند تا در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی برای سرور بتوانند مجددا اطلاعات خود را روی سایت قرار دهند . مدیریت سایت هیچ گونه مسولیتی در این زمینه بر عهده ندارد .

3- مسئولیت کلیه مطالب درج شده در سایت توسط اعضا بر عهده همان عضو می باشد و مدیریت سایت هیج گونه مسئولیتی در قبال آن بر عهده ندارد . بدیهی است قرار گرفتن مطلب توسط اعضاء به معنی تایید آن توسط مدیریت سایت نمی باشد

4- اعضاء نباید اطلاعاتی را که نمی خواهند در دسترس سایرین قرار گیرد را در سایت قرار دهند. کلیه اطلاعات درج شده توسط اعضاء برای کاربران قابل استفاده است.

5- مدیریت سایت مجاز است در هر زمان که بخواهد قوانین سایت و توافقنامه را تغییر دهد . متن قوانین سایت و توافقنامه  همیشه بر روی سایت قابل مشاهده است. اعضاء در صورتیکه در هر زمان با این قرارداد مخالف باشند می توانند به عضویت خود خاتمه دهند .

6- عضویت در سایت و درج مطلب کاملا رایگان است . 

7- عضویت در سایت مستلزم پذیرفتن کلیه موارد بالا و شرایط مندرج در  توافقنامه است.

 
 
 
مسئولیت محتوای آگهی های اشخاص و سایت های معرفی شده در این سایت برعهده خودشان بوده و این سایت هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه بر عهده ندارد
لینک به سایت ها و وبلاگ ها به معنی تایید دیدگاه ها و مطالب و محتویاتشان نیست
تمامی حقوق این سایت متعلق به سایت بادکنک می باشد